گارانتی و خدمات بعد از فروش

 

در هنگام خرید کالا وضعیت گارانتی و شرکت گارانتی کننده مشخص می‌باشد و خریدار مختار در انتخاب نوع گارانتی می‌باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای خریداری شده از مداربستهبه عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و مداربسته فقط عرضه کننده کالا می‌باشد. همچنین کالاهای بدون گارانتی و یا با گارانتی بین الملل شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران نمی‌باشند.

کلیه کالاهای خریداری شده از مداربسته(با گارانتی بین الملل یا گارانتی شرکتهای داخلی) دارای 7 روز مهلت تست از تاریخ فاکتور می باشند و در صورت وجود اشکال فنی سخت افزاری، در صورت لزوم و به تشخیص کارشناسان این مرکز برای شما تعویض می شوند و پس از آن هر گونه خدمات بر عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد. با توجه به لزوم تحویل ظاهری کالا توسط خریدار ، بدیهی است پس از تحویل هیچ گونه اشکال فیزیکی و ظاهری ( از قبیل شکستگی، له شدگی و ... )  و اشکال نرم افزاری شامل مهلت تست نمی‌باشد.

خریدار موظف و متعهد می‌باشد سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت و یا ایراد فیزیکی و ظاهری ( از قبیل شکستگی، له شدگی و ... ) از دریافت سفارش خودداری نماید. بدیهی است پس از دریافت سفارش هیچ گونه ایراد فیزیکی و ظاهری و یا مغایرت کالای دریافتی با فاکتور مورد قبول واقع نخواهد شد.