درباره مداربسته

 

 

فروشگاه اینترنتی مداربسته در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی برای تمامی شهروندان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری، کالاهای قاچاق و غیر اصل در بازار و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر شروع به فعالیت نمود. مداربسته یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور محسوب می‌شود که روزانه سفارشات زیادی را به اقصی نقاط کشور ارسال می‌نماید.

 

دلایل اعتماد به مداربسته

- فروشگاه اینترنتی مداربسته اولین فروشگاه تخصصی دوربین مداربسته در بین وبگاه های ایرانی میباشد که باگرایش "ارائه خدمات متمرکز به مشتریان عزیز" در بخش فروش و نصب دوربین مداربسته راه اندازی شده است.

- در مداربسته تلاش کرده ایم تا همه ی زمینه های موجود در دوربین مداربسته و تکنولوژی های رایج مانند: دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته تحت شبکه , دستگاه ذخیره سازی و.. را تحت پوشش خود قرار دهیم. مشتریان عزیزی که در زمینه " نصب دوربین مداربسته " احساس نیاز میکنند میتوانند از مشاوره ی کارشناسان ما برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب استفاده کنند. ضمنا فروشگاه مداربسته تلاش کرده است تا با ارائه بررسی تخصصی و مشخصات دقیق فنی محصولات، به ویژه دوربین مداربسته، دستگاه ذخیره سازی و لوازم جانبی دوربین مداربسته تاحد ممکن سوالات و ابهامات مشتریان عزیز را در زمینه فروش و نصب و اجرا را رفع نماید.

 

افتخارات مداربسته

- دارای نمایندگی رسمی از برندها و شرکت‌های معتبر

 

اهداف مداربسته

- کمک به تثبیت قیمت کالاها

- کاهش سفرهای درون شهری

- حذف واسطه‌های متعدد میان تولیدکننده و مصرف‌کننده

 

*رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای آن ها رقم زنیم.